Kim jesteśmy i co robimy?

Poznaj naszą historię

Zaczęliśmy w 1999 roku od sprzedaży okien PCV, drzwi wejściowych i usług związanych z montażem. Dziś zapewniamy pełne wsparcie – również w zakresie wynajmu specjalistycznych maszyn budowlanych.

Jesteśmy rodzinną firmą z Warszawy, która świadczy szeroki wachlarz usług. Sprzedajemy produkty dla domu, wynajmujemy maszyny budowlane i zajmujemy się profesjonalnym montażem takich elementów jak drzwi zewnętrzne, okna czy bramy.

Wsparcie, na które możesz liczyć

Zdajemy sobie sprawę, że prawdziwą wartością dla klienta jest towarzyszenie mu w procesie od początku do końca. Właśnie dlatego działamy równolegle we wszystkich trzech obszarach:

Więcej niż wynajem maszyn

Wyznacznikami jakości naszej pracy są nie tylko techniczne efekty końcowe. To również atmosfera panująca w zespole Famix oraz emocje klienta.

Każdą współpracę traktujemy indywidualnie, ale są pewne obszary wspólne. To przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa, które zapewniamy jako firma rzetelna i zawsze wywiązująca się z zawieranych umów. Działamy na rynku właśnie po to, by pomóc Ci zrealizować Twój projekt od początku do końca!

Znajdziesz to w naszej ofercie

Działamy na bazie produktów dla domu i specjalistycznych maszyn budowlanych tylko od renomowanych, najbardziej cenionych polskich i zagranicznych producentów. Na pewno znasz te marki: