Urządzenia dźwigowe w Warszawie

Oferujemy wynajem maszyn specjalistycznych na terenie Warszawy i okolic. Dysponujemy cenionymi mini żurawiami od renomowanej marki Hoeflon.

Mini żurawie na wynajem w Warszawie to maszyny stworzone z myślą o pracy w warunkach ograniczonej przestrzeni montażowej. Charakteryzują się bardzo lekką, stabilną konstrukcją, a jednocześnie ogromnym udźwigiem i efektywnością energetyczną. Sprawdź naszą ofertę mini żurawi w Warszawie!

W naszej ofercie wynajmu maszyn w Warszawie znajdują się również specjalistyczne dźwigi i żurawie ciesielsko-dekarskie od niemieckiej firmy Böcker.

Dźwigi i żurawie ciesielsko-dekarskie umożliwiają wykonywanie precyzyjnych prac w obrębie budowy oraz naprawy dachów. Są też idealnym rozwiązaniem dla klientów, którzy szukają na wynajem w Warszawie maszyny dedykowanej elementom drewnianym.

Praca z delikatnymi taflami szkła staje się łatwiejsza, gdy dysponujesz kilkoma profesjonalnymi ssawkami próżniowymi. Szukasz ich wynajmu w Warszawie?

Ssawki próżniowe do szkła na wynajem w Warszawie pozwalają stabilnie podtrzymywać duże, szklane elementy i manipulować nimi. Znacznie podnoszą też poziom bezpieczeństwa pracy z ciężkimi, delikatnymi taflami. Sprawdź naszą ofertę wynajmu ssawek próżniowych do szkła w Warszawie i okolicy!

Skorzystaj z wynajmu manipulatorów do szyb, które czekają na terenie Warszawy. Oferujemy manipulatory gotowe do pracy w terenie od firmy SmartLift.

Manipulatory do szyb na wynajem w Warszawie znajdą zastosowanie przy realizacji każdego projektu, który uwzględnia okna i zyskujące na popularności modne przeszklenia. Wynajem manipulatorów do szyb to też większe bezpieczeństwo pracy ze szkłem.

Inne pojazdy i akcesoria

Zapewniamy naszym klientom wsparcie w zakresie wynajmu usprawniających pracę akcesoriów, a także przewozu ciężkich maszyn własnymi pojazdami.

Możesz skorzystać z usług transportu naszymi samochodami dostawczymi, furgonami i lawetami. Zachęcamy też do wynajmu akcesoriów, które usprawnią codzienną pracę. Już podczas składania zamówienia na wynajem maszyn daj nam znać, czego jeszcze potrzebujesz, a my to dostarczymy!